شرکت “وند سیستم نوین” با نام تجاری نان “های کینگ” با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ و در شهرک صنعتی پرند در زمینه تولید نان حجیم، نیمه حجیم و صنعتی با ظرفیت ۱ تن در ساعت احداث گردید.

شرکت وند سیستم نوین (های کینگ) با هدف فعالیت ثمر بخش در تولید نان با کیفیت و ارتقاء سطح کیفی محصولات غذایی در این صنعت تاسیس شده است.

این شرکت با بهره‌گیری از دانش و تجارب بنیان‌گذاران و متخصصین مجرب و برخورداری از تجهیزات نوین تولید، قادر است در بازار پر رقابت امروز جایگاه مناسبی برای خود در صنعت نان کشور فراهم آورده و نیاز صنایع ذیربط را برآورده نماید.

ماشین‌آلات این شرکت از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا متعلق به شرکت‌های RHEON ژاپن و KOENIG اتریش می‌باشد ماشین آلات این خطوط به صورت کاملاً اتوماتیک عمل می‌کنند.

نـان “های کینگ” در محیطی کاملا استاندارد و بهداشتی و بدون دخالت دست توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید می‌شود. در فرایند تولید نان این شرکت ابتدا داخل اسپیرال میکسر آرد و آب و مواد فرمولاسیون بارگذاری می‌شوند و خمیر طبق برنامه تولیدی و زمان‌بندی مشخص به صورت کاملاً اتوماتیک آماده می‌شود سپس توسط بالابر به خط فرمینگ نان منتقل می‌شود.

در این خطوط بعد از فرایند تقسیم و فرم‌دهی، خمیر بدون دخالت دست داخل سینی بارگذاری می‌شود و سپس ترولی سینی‌ها پس از تخمیر پایانی داخل پروفر نهایی با کنترل دما و رطوبت، مختص هر نان وارد فرهای پخت می‌شوند. در این فرها از حرارت غیرمستقیم با کنترل دما و رطوبت استفاده می‌شود که نتیجه آن پخت مغز نان می‌باشد پس از کامل شدن پروسه پخت، زمان سرد کردن و بسته‌بندی توسط دستگاه‌های اتوماتیک فرا می‌رسد.

نان “های کینگ” دارای ویتامین‌های گروه B, D, E و آهن و کلسیم می‌باشد و هضم این نان‌ها به علت سه مرحله تخمیر کامل برای بدن آسان می‌باشد. نان با تخمیر کامل باعث تناسب اندام و جلوگیری از کوتاهی قد کودکان می‌گردد.

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی پرند، بلوار مبتکران، خیابان کاوشگران، شماره۱۴٫